Trendyol Harika Lig’in 4. haftasında deplasmanda MKE Ankaragücü’nü 1-0 mağlup eden Fenerbahçe’de İrfan Can Eğribayat, gayret sonrası açıklamalarda bulundu.

İşte o kelamlar:

Biz her maçı kazanmak için oynuyoruz. 9’da 9 oldu, çok güzel bizim ismimize. Ülke puanına da katkı yaptık, kümelere kaldık. Hoş bir müsaade yapacağız. Sonrasında tekrar hazırlanacağız. İnşallah lig sonuna kadar bu türlü masraf. Geniş bir takımımız var. Bazen dışarıda kalan arkadaşlarımız oluyor. Herkes birbirine dayanak oluyor. Konuttan izleyen arkadaşlarımız kazanmamız için dua ediyordur bizlere. Hoş bir ekibiz, güzle bir birliktelik oldu. Filenin Sultanları’nı da şampiyonlukları için tebrik ederim.

Altay Bayındır kardeşim ile çok uzun vakittir arkadaşız. Birbirimize daima dayanak oldu. Çok hoş karakterli bir arkadaşımız. Gidebileceği en yeterli yere gitti. İnşallah peşinden bizler de oraya gideriz.

Dominik Livakovic çok âlâ bir kaleci. 7 Sene boğunca Zagreb’de çok düzgün işler yaptı. Dünya Kupası’nda çok uygun işler çıkardı. Birlikte çalışıyoruz. Hoca istediğine talih verecek. Oynayanın Fenerbahçe’ye katkısı olsun kâfi.

Milli Grup için bir şey demek istemiyorum. Düzgün oynadığım sürece, mecbur çağırmak zorunda kalacaklar.