Kartal’da teknik yönetici Şenol Güneş’in listesi doğrultusunda transfer görüşmelerini sürdüren idare yerli-yabancı birçok isimle görüşüyor. Tecrübeli hocanın yerli yelpazesini genişletmek için istediği isimlerden Tayfur Bingöl ile muahede sağlanmıştı. Artık başkası Deniz Türüç için de Başakşehir ile görüşmeler ağır formda devam ediyor. Takas pazarlıklarından olumlu sonuç çıkmadı. Fotomaç’ın haberine nazaran; Beşiktaş kontrat yılında oyuncunun bonservisi için azamî 600 bin euro düşünüyor. Artık top Başakşehir’de. Ya bu sayısı kabul edecekler ya da dönem sonu bedavaya ayrılacak.

HEM ŞUTÖR HEM PASÖR

Siyah-beyazlıların renklerine bağlamak için uğraştığı Deniz Türüç mesleğinde Twente, De Graafschap, Fenerbahçe, Go Ahead Eagles, Kayserispor ve Başakşehir’de oynadı. 407 uğraşta 62 sefer fileleri havalandırdı. 50 de asist yaptı. Saha içinde sorun çözücü bir oyuncu. Şenol Güneş de onu grubunda görmek istiyor. Deniz Türüç evvelki gün katıldığı bir programda “Beşiktaş’a transferim ile ilgili bir şeyler var ancak kesin bir durum yok. Şenol Güneş ile Ulusal Kadro’da çalıştım. Beşiktaş büyük bir camia” sözlerini kullanmıştı. Kartal’ın önünde 4 gün daha bulunuyor.

ÇOK İSTEKLİ

Deniz Türüç 30 yaşına bastı ve mesleğinin bu periyodunda bir sefer daha Türkiye’nin Dört Büyüğünden birine gitme ihtimalinin heyecanını yaşıyor. Deneyimli kanat oyuncusu, Beşiktaş’ın ilgisine sıcak yaklaşıyor. Kartal ile Başakşehir’in bir an evvel mutabakatını bekliyor.