Fenerbahçe, yeni dönem transferlerine son süratiyle devam ediyor.

Sarı-lacivertli grup son olarak Fred ile anlaşarak İstanbul’a getirdi.

Fenerbahçe yıldız futbolcuyu KAP’a bildirdi.

İŞTE SARI-LACİVERTLİLERİN BİLDİRİSİ.

“Profesyonel futbolcu Frederico Rodrigues de Paula Santos’un transferi konusunda kulübü ve kendisi ile mutabakata varılmıştır. Manchester United FC kulübüne toplam transfer bedeli olan 9.743.589,5 Avro 4 sene içerisinde 8 eşit taksitle ödenecektir. FIFA talimatları gereği doğacak olan dayanışma katkı bedelleri taraflarca yarı yarıya paylaşılacaktır.”

FRED, FENERBAHÇE’YE TRANSFERİ KONUSUNDA AÇIKLAMA YAPTI. İŞTE O AÇIKLAMALAR:

Türkiye’nin en büyük ve büyük bir tarihe sahip kulübe geldiğim için çok memnunum. Ben de bu tarihin bir kesimi olmak istiyorum. Umarım herkes de keyifli olmuştur. Birinci izlenimlerim çok hoş ve olumlu.

Brezilyalı olarak da Alex de Souza ve Roberto Carlos bu oyunculardan kimileri. Ben de elimden gelenin fazlasını yaparak büyük oynamak ve bütün kupaları kazanıp, tüm muvaffakiyetlerde katkım olmasını istiyorum.

Brezilya ulusal kadrosunda 9 yıl evvel birinci olarak bu alanda oynamıştım. Artık ise buradaki bu alanda Fenerbahçe taraftarı için oynayacağım. Bunun için sabırsızlanıyorum. Fenerbahçe taraftarı daha buraya gelmeden beni desteklemeye başladı.