Galatasaray Kulübü ile SIXT ortasında yapılan futbol A grubu ana sponsorluk muahedesinin imza merasimi Galatasaray Kulübü Lideri Dursun Özbek’in de iştirakiyle Galatasaray Adası’nda gerçekleştiriliyor.

Mauro Icardi: “Bu formayı geçen sene kiralık oyuncu olarak giymiştim. Bu sene artık bu ailenin kesimi olarak giyiyorum. Önümüzdeki yıllarda da bu forma için elimden gelen her şeyi vereceğim. Birinci yılımda şampiyon olduk, umarım önümüzdeki yıllarda de devam edecek.”

ICARDI’NİN KELAMLARINDAN ÖNE ÇIKANLAR ŞÖYLE:

Bu formayı geçen sene kiralık oyuncu olarak giymiştim. Bu sene artık bu ailenin kesimi olarak giyiyorum. Önümüzdeki yıllarda da bu forma için elimden gelen her şeyi vereceğim. Birinci yılımda şampiyon olduk, umarım önümüzdeki yıllarda de devam edecek.

DURSUN ÖZBEK’İN AÇIKLAMALARINDAN ÖNE ÇIKANLAR ŞÖYLE:

Galatasaray markasına son periyotta gösterilen ilgi çok kıymetli. Biz amaçlarımıza ulaşmak için bizimle birebir hayalleri taşıyan markalarla iş birliği yapıyoruz. Galatasaray’ın kültüründe zorla yapılmış sponsorluklar yoktur. Bu hassasiyetle biz öteki kulüplere benzemiyoruz.

“TRANSFERDE NOKTA ATIŞLARIMIZ OLACAK”

Transferde eksiklerimiz vardı, büyük kısmını tamamladık. Birtakım mevkilere nokta atışlarımız olacak. İsim vermem gerçek olmaz. Galatasaray için çalışıyoruz. Taraftarlarımız, hiç tasa etmesinler. Geçen sene olduğu üzere bu sene de en güzel grubu kurmanın peşindeyiz.

Dün geceden beri çok üzgünüm. Galatasaray’ı bilmek lazım, öğrenmek lazım. Şayet bize bu türlü bir yakıştırma yapıyorsanız, bizi düzgün tanımanız lazım. Galatasaray, 500 yılı aşkın mazisi olan, gelenekleri ve etik kıymetleri olan bir kurum.

“BEŞİKTAŞ KULÜBÜ’NDEN ÖZÜR BEKLİYORUZ”

Dün geceden beri çok üzgünüm. Galatasaray’ı bilmek lazım, öğrenmek lazım. Şayet bize bu türlü bir yakıştırma yapıyorsanız, bizi düzgün tanımanız lazım. Galatasaray, 500 yılı aşkın mazisi olan, gelenekleri ve etik kıymetleri olan bir kurum. Galatasaray Spor Kulübü olarak Beşiktaş Kulübü’nden bir özür bekliyoruz.