Temsilcimiz Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi play-off çeşidi birinci maçında Norveç takımı Molde ile deplasmanda karşılaşacak. Güçlü gayret öncesi sarı-kırmızılı grubun teknik yöneticisi Okan Buruk basın toplantısı düzenliyor.

VICTOR NELSSON’UN KELAMLARI;

“GRUPLARA KALMAK İSTİYORUZ”

“Son maçlar artık. Bu maçlardan sonra Şampiyonlar Ligi’ne gireceğiz. Çok heyecanlıyız. Birincisini burada, akabinde İstanbul’da oynayacağız. Maksadımız kümelere kalmak. Bunu da yapacağımıza güveniyorum”

OKAN BURUK’UN KELAMLARI;

“KENDİ KALİTEMİZİ ORTAYA KOYACAĞIZ”

“İki kadro için de çok değerli bir müsabaka. İki grup için de tek gaye Şampiyonlar Ligi’ne girmek. Rakibimizin ne kadar istekli olduğunu biliyoruz. İki maç var. Ben rakibimizin güçlü bir rakip olduğunu ve kendi alanında yeterli işler yaptığını biliyorum lakin biz de kendi kalitemizi ortaya koyacağız. İnşallah iki ekip için de hoş bir maç olur”

“BURADA ÇOK HOŞ BİR ATMOSFER VAR”

“Birincisi burada Zalgiris’ten farklı olarak çok hoş bir atmosfer var. Daha farklı bir sentetik saha. Buradaki maçlarda topun hoş bir halde aktığını gördük. İdman yapacağız, sahayı tanıyacağız. En güzelini yapmaya çalışacağız.”

“HEM KENDİMİZ HEM DE TÜRK FUTBOLU İÇİN KÜMELERE KALMAK İSTİYORUZ”

“2 cins geçtik, bu tipi da geçip kendimizi Şampiyonlar Ligi’nde bulmak istiyoruz. Bu Türk futbolu için de çok kıymetli, bedelli. Bu 2 tipi geçen Galatasaray’ın amacı Şampiyonlar Ligi’ne girmek. Sıkıntı bir grup karşı oynayacağız fakat tek maksadımız Şampiyonlar Ligi’ne girmek. Finansal olarak ve oyuncuların, bizlerin bu heyecanı yaşaması değerli. Bu hiçbir parayla tanım edilemez. O yüzden isteğimiz, isteğimiz bu maçı kazanmak için elimizden geleni yapmak.”

“TETE’NİN MAÇ SAATİNE KADAR OYNAMA MÜSAADESİ ÇIKABİLİR”

“Tete’yle ilgili süreç devam ediyor. Buraya getirdik, çarşamba akşamına kadar oynama müsaadesinin çıkma talihi var. Akşam maç saatine kadar sonuç alabilirsek, olabilir. Alamazsak da bir sonraki maça yetişeceğini düşünüyoruz. Kadroyla olup, atmosfere alışsın istedik.”