Trendyol Muhteşem Lig’in 2. haftasında alanında Trabzonspor’u 2-0 mağlup eden Galatasaray’da, teknik yönetici Okan Buruk maçın akabinde açıklamalarda bulundu.

İşte o kelamlar:

Trabzonspor üzere çok büyük bir ekiple oynadık. Bu maçlar bizim için de değerli oluyor. Seyircimiz de baskılı oyuna katıldı. Onlarla çok uygun işler yaptık. Oyuncularıma da teşekkür ederim.

Kulübeden oyuncuları alkışla destekledim. Öbür biri olsa Barış’ın yerine oynamayabilirdi. Ağrıları vardı. Türk, yabancı herkes %100’ünü veriyor. Onlara alanda sahip çıkmamız lazım.

Hakem Atilla Karaoğlan’ın performansını beğenmedik.

Hakim Ziyech’e ‘Hoş geldin’ demek istiyorum. Maçtan sonra konuştuk. Uğurlu geldiğini söyledim. Hoş ve farklı bir tanıtım oldu. Uygun oyuncularımız vardı, daha da güzel olduk. Rekabet artacak. Şampiyonlar Ligi’ne girmek ve Türkiye’de şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Türkiye Kupası da amaçlarımızdan. Tüm oyuncuları kullanacağım. Kritik maç oynadık, puan kaybına tahammülümüz yoktu. Avrupa’da muvaffakiyet istiyoruz. Sokakların kutlamalarla dolduğu bir ortam yaşatmak istiyoruz. İnşallah olur.