Göztepe, transfer çalışmalarını tam gaz sürdürüyor. Sarı-kırmızılı takım, geçen dönemi Ankaragücü’nde geçiren ve yalnızca 9 maçta forma bahtı bulabilen 33 yaşındaki sol bek Hasan Ali Kaldırım’ı radarına aldı. Gurbetçi oyuncu ile masaya oturma hazırlığı yapan kurmaylar, yeni döneme ait gayeleri oyuncuya aktaracak. Hasan Ali’yi takımına katmak için kolları sıvayan İzmir grubunun, uzun yıllar Fenerbahçe forması giyen tecrübeli oyuncunun transferi için hayli istekli olduğu öğrenildi.

BİRÇOK KULÜP TALİP

Deneyimli oyuncuya birçok 1. Lig takımının talip olduğu tabir edilirken, Kaldırım’ın mutabakat durumunda sarı-kırmızılı grubun milletlerarası kurumsal yapısı ve coşkulu bir taraftara sahip olması nedeniyle tercihini Göz-Göz’den yana kullanabileceği gelen haberler ortasında.

YÖNETİM OĞUZHAN’DAN GERİ DÖNÜŞ BEKLİYOR

Sarı-kırmızılı grubun Hollanda takımı Fortuna Sittard forması giyen ve 8 yıl Beşiktaş’ta top koşturan Oğuzhan Özyakup’a yönelik ilgisi sürüyor. Özyakup ile masaya oturan kurmaylar, tecrübeli oyuncunun karşılığını bekliyor. Özyakup’un durumunun, önümüzdeki hafta içerisinde netlik kazanması bekleniyor.