Trendyol Harika Lig’in 4. haftasında deplasmanda Beşiktaş’a 2-0 yenilen EMS Yapı Sivasspor’da teknik yönetici Servet Çetin, hakemin maçın önüne geçtiğini söyledi.

Maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Çetin, “Futbol konuşmak istiyorum lakin hakemler müsaade vermiyor. 38. dakikada Gedson’un hareketi net kırmızı karttı. Rakibin 10 kişi kalması oyunun seyrini değiştirebilirdi. Bunları mazeret olarak söylemiyorum, Beşiktaş galibiyeti hak etmiştir. Hakem oyunun seyrini etkilemiştir. Gedson alanda olmasa farklı bir maç olabilirdi. Bakhtiyor Zaynutdinov’un Murat’ın ayağına bastığı ve sonrasında süpürdüğü durumda sarı kart yok. Hakem düdük ağzında gezdi, bizim aleyhimize çaldı. Biraz daha dikkatli olmalarını söylüyorum. Bu türlü bir maç yöneteceğini bilsem hazır olmayan oyuncularımı oynatır hazırlardım. Beşiktaş’ı tebrik ediyorum lakin hakem maçın önüne geçmiştir.” sözlerini kullandı.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini aktaran Çetin, “Forvet düşünüyoruz, farklı bir bölge için de çalışmalarımız var. Transfer devri bitmeden o oyuncuları alabilirsek daha uygun bir grup olacağımızı düşünüyorum.” diye konuştu.