Karadeniz grubu forvet transferi için dört koldan saldırıyor. Bruno Petkovic 1 numaralı aday ve artık bu hususta kısa mühlet içinde net gelişmeler bekleniyor. Jean Pierre Nsame için de Young Boys ile pazarlıklar olumlu ilerliyor. Hareketlilik sürerken Fırtına’nın gündemine değişik bir isim daha girdi: Carlos Vinicius…

Fotomaç’ın haberine nazaran; Fulham’da aradığı mühletleri bulamayan Brezilyalı yıldız için Trabzonspor’un İngiliz grubunun kapısını çaldığı ve koşullarını sorduğu öğrenildi. 28 yaşındaki forvet için Trabzonspor idaresi birinci atağını yaptı. Fulham 2025’e kadar kontratı olan oyuncusu için 6 milyon euro isteyince, kiralama formülü devreye girdi. Santos alt yapısından çıktı. Palmeiras, Caldense ve Anapolis’ten sonra Real SC ile Portekiz’e adım attı. Akabinde Napoli ve Rio Ave’de oynadı. Monaco, Benfica, Tottenham ve PSV’nin akabinde Fulham’a geçti.

HENÜZ OYNAMADI

Premier Lig’de Fulham 3 maça çıktı. Carlos Vinicius 3 müsabakada da kulübedeydi. Teknik yönetici Marco Silva birinci maçta 3, ikinci gayrette 5 oyuncu değişikliği yaptı. Dün de Arsenal karşısında yedekteydi, oyuna giremedi.

82 GOL, 35 ASIST

Karadeniz grubunun kanca attığı Carlos Vinicius mesleğinde toplam 216 maça çıktı. 82 sefer fileleri havalandırdı. 35 de asisti bulunuyor. 31 sefer sarı kartla cezalandırıldı. Hiç kırmızı görmedi.