Trabzonspor’da Anastasios Bakasetas, Beşiktaş maçının akabinde açıklamalarda bulundu. Bakasetas’ın röportaj sırasında boynunun durumu dikkatleri çekti.

Yunan futbolcunun, müsabakanın son anlarında Beşiktaşlı Valentin Rosier ile girdiği tartışmanın akabinde boynunun kanadığı görülmüştü.

İŞTE BAKASETAS’IN KELAMLARI:

“Galibiyet için çok memnunum. İkinci derbiyi oynadık. Galatasaray’a kaybettik, Beşiktaş’a kaybedemezdik. Çok değerli maçtı, çok memnunuz. Birinci 20 dakika Beşiktaş daha yeterliydi. Ondan sonra biz çok daha yeterliydik. Onlara fırsat bile vermedik.”

“Frikik anında barajın biraz daha içeride olduğunu gördüm. Şayet çok sert bir şut atabilirsem, %99 gol olacak demiştim. Kaleci için kolay olmayacaktı açı sebebiyle. Oradaki boşluğu hedeflemiştim.”

“Batista Mendy ile çok fazla birlikte olamadık. Zira o antrenmandaydı, ben ulusal kadroya gitmiştim. Çok çabuk ahenk sağladı. genç bir oyuncu, kalitesini görebiliyorsunuz. Trabzonspor’da o bölgede oynuyorsanız, karakteristik özellikleriniz yüksek olmalı. Bugün onu gösterdi. Çok uygun başladı. Geleceği onun elinde. Ne kadar çalışmak istediği, neler yapacağı… Herkese neler yapabileceğini gösterdi.”

GÖRÜNTÜ BEIN SPORTS’TAN ALINMIŞTIR