Yaklaşık 2.5 aydır forvet transferini sonuçlandıramayan Trabzonspor, ısrarla Bruno Petkovic’i bekliyordu. Oyuncuya çok cazip bir teklif yapan hatta 3 yıllık kontrat için el sıkışan Bordo-Mavililer, Dinamo Zagreb’e ise 3.5 milyon euro önermişti.

Sözleşmesinin bitmesine 1 sene kalan Petkovic, Hırvat grubunun evvelki 2 teklifini kabul etmezken, son günlerde taraflar ortasındaki görüşmeler yeniden hızlandı.

Hırvatistan medyası, 3 değerli yıldızını satan Zagreb grubunun, Petkovic’e 1 milyon euro’nun üzerinde maaşla yeni mukavele önerdiğini ve oyuncunun bu kere kalmaya sıcak baktığını yazdı

YENİ GOLCÜ İNGİLTERE’DEN

Fanatik’in haberine nazaran bu gelişmeler Bordo-Mavili idarenin planlarını ziyadesiyle bozarken, listedeki öteki isimlerden Carlos Vinicius için harekete geçildi.

Fulham’ın 28 yaşındaki santrforunu kiralamak için teklif yapan Trabzonspor İdaresi, karşılık bekliyor.

Geçtiğimiz dönem Benfica’dan 5 milyon euro karşılığında Premier Lig grubuna giden 1.90 uzunluğundaki Brezilyalı yıldız, bu yıl ekipte yedek oyuncu pozisyonunda ve müddet alamıyor.

Daha evvel Napoli ve Tottenham üzere Avrupa’nın dev gruplarında de misyon yapan Vinicius’un yanı sıra Young Boys’tan Nsame de gündemde.