Trabzonspor’dan beklenmedik bir atak daha geldi… Bordo-mavililer hem sol bek hem de sol stoperde oynayabilen Marco Pellegrino için Milan’ın kapısını çaldı. Bu transfer periyodunda 3.5 milyon Euro’luk bonservis bedeliyle Arjantin’in Platense kadrosunda alınan Pellegrino için dönem sonuna kadar kiralama teklifi yaptı.

MILAN LİSTEYE ALMADI, TRABZONSPOR TEKLİFİNİ YAPTI

Karadeniz Gazetesi’nin haberine nazaran, Milan’ın 21 yaşındaki Arjantinli stoperi Şampiyonlar Ligi takımına almaması üzerine harekete geçen Trabzonspor’un kiralama bedeli olmadan yalnızca maaşını karşılamak için yaptığı teklife yanıt beklediği bildirildi.

DENEYİM KAZANMASI İÇİN GÖNDERME FİKRİ AĞIR BASIYOR

Platense’den 3.5 milyon euro transfer bedeli ödeyerek alınan Marco Pellegrino’yu Avrupa listesine almayan İtalyan takımı, oyuncusunun daima oynaması için Trabzonspor’un teklifine sıcak baktığı tez edildi. Birinci kere ülkesi dışına çıkan genç oyuncunun adaptasyonunun kısa sürmesini isteyen ve gelecekte kendisinden çok şey beklenilen Milan son kelamı Marco Pellegrino’ya bıraktı. Oyuncunun birkaç gün içinde karar vermesi bekleniyor.