2023-2024 dönemine birçok kadromuz büyük yıldızlarla başlangıç yaptı. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Adana Demirspor, Trabzonspor, Başakşehir birçok transferi noktaladı. Galatasaray, Zaha, Ziyech, Icardi, Bakambu, Angelino, Kerem Demirbay, Tete, Günay Güvenç üzere isimleri takımına katarak ligin en kıymetli takımı haline geldi. Fenerbahçe’de ise, Dzeko, Tadic, Ryan Kent, Cengiz Ünder, Fred, Szymanski, Livakovic üzere isimler ile lige damga vurarak başladı. Beşiktaş’ta Rashica, Rebic, Jean Onana, Amartey üzere isimler ön plana çıktı. Dünyaca ünlü yıldızlar ülkemiz gruplarında forma giyerken Avrupa’da da flaş transfer atılımları oldu. Futbolseverler transfer periyodunun biteceği tarihleri merak ediyor. Pekala, Transfer periyodu ne vakit bitecek? Avrupa ve Trendyol Üstün Lig’de transfer periyodu ne vakit sona erecek?

TRANSFER PERİYODU NE VAKİT BİTECEK?

Trendyol Muhteşem Lig’de yaz transfer periyodu transfer ve tescil devri 26 Haziran’da başladı. Yaz transfer devri 15 Eylül’de sona erecek.

UEFA’YA LİSTELERİN SON BİLDİRİM TARİHİ NE? SON GÜNÜ NE VAKİT?

UEFA turnuvaları için son takım bildirimi 5 Eylül 2023 tarihinde yapılacak.

AVRUPA’DA TRANSFER PERİYODU NE VAKİT BİTECEK?

Ülkemizde 15 Eylül’de bitecek olan transfer periyodu birçok avrupa ülkesinde 31 Ağustos, 1 Eylül tarihlerinde sona erecek. İşte Avrupa’da transfer devri başlangıç ve bitiş tarihleri…