Galatasaray Kulübü ile SIXT ortasında yapılan futbol A grubu ana sponsorluk muahedesinin imza merasimi Galatasaray Kulübü Lideri Dursun Özbek’in de iştirakiyle Galatasaray Adası’nda gerçekleştirdi.

ICARDI’NİN KELAMLARINDAN ÖNE ÇIKANLAR ŞÖYLE:

Bu formayı geçen sene kiralık oyuncu olarak giymiştim. Bu sene artık bu ailenin kesimi olarak giyiyorum. Önümüzdeki yıllarda da bu forma için elimden gelen her şeyi vereceğim. Birinci yılımda şampiyon olduk, umarım önümüzdeki yıllarda de devam edecek.

DURSUN ÖZBEK’İN AÇIKLAMALARINDAN ÖNE ÇIKANLAR ŞÖYLE:

Galatasaray markasına son devirde gösterilen ilgi çok pahalı. Biz amaçlarımıza ulaşmak için bizimle birebir hayalleri taşıyan markalarla iş birliği yapıyoruz. Galatasaray’ın kültüründe zorla yapılmış sponsorluklar yoktur. Bu hassasiyetle biz diğer kulüplere benzemiyoruz.

“TRANSFERDE NOKTA ATIŞLARIMIZ OLACAK”

Transferde eksiklerimiz vardı, büyük kısmını tamamladık. Birtakım mevkilere nokta atışlarımız olacak. İsim vermem yanlışsız olmaz. Galatasaray için çalışıyoruz. Taraftarlarımız, hiç kaygı etmesinler. Geçen sene olduğu üzere bu sene de en güzel grubu kurmanın peşindeyiz.

Dün geceden beri çok üzgünüm. Galatasaray’ı bilmek lazım, öğrenmek lazım. Şayet bize bu türlü bir yakıştırma yapıyorsanız, bizi uygun tanımanız lazım. Galatasaray, 500 yılı aşkın mazisi olan, gelenekleri ve etik kıymetleri olan bir kurum.

“BEŞİKTAŞ’TAN ÖZÜR BEKLİYORUZ”

“Dün geceden beri çok üzgünüm. Galatasaray’ı bilmek, öğrenmek lazım. Bu ülkeye bilim insanları, devlet adamları yetiştirmiş ve Mustafa Kemal Atatürk’ün kıymetlerini öğretmiş kulüp Galatasaray. Ayrıyeten canını bu ülke için veren bir kurumdan bahsediyoruz. Galatasaray, Cumhuriyet’in yüzüdür. Bu türlü bir kurumu eli kanlı terör örgütü ile ilişkilendirmek, onunla işbirliği varmış üzere yorumlar yapmak, manzaralar paylaşmak, onunla yan yana getirmek, dünyanın en saçma işi. Bu büyük bir hadsizlik ve büyük bir gaf! Neden hala FETÖ’nün değirmenine su taşıyacak yakıştırmalar yaparak ülkeyi bölmeye, kutuplaştırmaya çalışıyorsunuz? Beşiktaş Kulübü’nden özür bekliyoruz.”

“BUNA SEBEP VERENLERDEN HESABINI SORACAĞIZ”

“TETE TRANSFERİNDE RİSK GÖRMEDİK”

“Konuyu hukukçularla konuştuk ve bu transferi yaptık. Çalışmalarımız devam ediyor. Tete transferinde risk görmedik. Tete, bizim oyuncumuz ve kısa müddette ekibe katılacak.”