UEFA Şampiyonlar Ligi play-off çeşidi Molde’yle oynanacak rövanş maçı öncesi Galatasaray’ın Norveçli oyuncusu Fredrik Midtsjö açıklamalarda bulundu.

İşte o kelamlar:

Güçlü bir grupları var. Birinci maçta bunu gösterdiler. Elimizden geleni yapacağız. Avantajımız var. Kendimizi göstermemiz gerekiyor. Buradan galibiyetle ayrılmak istiyoruz.

Olabildiğince çok âlâ çalışmaya, elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum. Ben hazır olmaya çalışıyorum. Son dönem, şahsi olarak en uygun dönemim değildi lakin hocama hazır olduğumu göstermeye, elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Çok uygun oyuncularımız var, hocamız için de seçim yapmak kolay değil. Umarım grubuma katkı sağlamaya devam edebilirim.

“ESKİ BİR ROSENBORG’LU OLARAK…”

Benim için bu maçın ekstra özelliği var. Ben Rosenborg oyuncusuydum, Molde ile bir rekabet var. Benim için şahsi olarak da Molde’ye gol atmak keyif vericiydi. Eski bir Rosenborglu olarak Molde’yi Şampiyonlar Ligi’nde görmek istemem. Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde olması da ayrıyeten bir memnunluk.

Belli disiplinleri var, çok çalışıyorlar. Biz odaklanmış ve yüzde 100’ümüze verirsek Şampiyonlar Ligi kümelerine kalırız.