Trabzonspor, Nicolas Pepe ile 1 yıllık kontrat imzaladı. Yıldız oyuncu, imza merasiminde kıymetli açıklamalarda bulundu.

İŞTE PEPE’NİN KELAMLARI:

Geçiş oyunu benim oyun kaliteme uygun bir oyun. Türkiye’de de daha çok bu oyun oynanıyor. Söylediğiniz üzere, bu bana çok uyacak bir oyun usulü olacak.

Taraftarların beklentisi, benim üzerimde baskı yaratabilecek bir şey. Lakin bu benim için yalnızca birinci gün baskısı. Bu baskı beni yükselttikçe, bu taraftarın sevgisine dönecektir. Bu da benim bu forma için savaşmamı sağlayan şey olacaktır

1 yıllık kontrat, karşılıklı bir mutabakattı. Kısa olduğu alışılmış ki kesin lakin ben ve temsilcilerim kısa vadeli bir plan yaptık. Uzun vadeli bir adım atmadan önce kısa vadeli bir planı tercih ettik.

“BAŞKA KADROLAR DA İLGİLENDİ”

Basında da yer aldığı üzere benimle ilgilenen diğer Türk ekipleri da vardı. Ancak Trabzonspor ile ilgili farkı yaratan şey; lider, asbaşkan ve antrenör ile alakalıydı. Bilhassa asbaşkanımız, benimle görüşmek için seyahat yaptı. Kulübün projesini bana açıkladı. Bunu reddedemezdim.

“BEŞİKTAŞ MAÇINDA…”

Taraftarımıza bana olan hallerinden ötürü çok teşekkür ederim. Onlara Beşiktaş maçında inşallah karşılık verebilirim, hoş bir teşekkür edebilirim.