Dünya futbolunda ağır bir transfer periyodu yaşanırken, Avrupa’dan birçok yıldız ise şimdi bir gruba transfer olmadı. Bonservisleri elinde olan yıldızlara ilgi büyük. İşte o isimler…

ANWAR EL GHAZI

Sparta Rotterdam, Lille, Aston Villa, Ajax, Everton ve son olarak PSV Eindhoven formaları giyen 28 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Anwar El Ghazi ismi birçok kulüple anılmasına rağmen şimdi bir kadroyla muahedeye varamayan bir öbür isim oldu.

JOSUHA GUILAVOGUI

Wolfsburg’tan ayrılan 32 yaşındaki ön libero Josuha Guilavogui şimdi bir ekiple mutabakata varmadı.

Dünya futbolunda ağır bir transfer devri yaşanırken, Avrupa’dan birçok yıldız ise şimdi bir ekibe transfer olmadı. Bonservisleri elinde olan yıldızlara ilgi büyük. İşte o isimler…

ANWAR EL GHAZI

Sparta Rotterdam, Lille, Aston Villa, Ajax, Everton ve son olarak PSV Eindhoven formaları giyen 28 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Anwar El Ghazi ismi birçok kulüple anılmasına rağmen şimdi bir ekiple muahedeye varamayan bir öbür isim oldu.

JOSUHA GUILAVOGUI

Wolfsburg’tan ayrılan 32 yaşındaki ön libero Josuha Guilavogui şimdi bir kadroyla muahedeye varmadı.

KASPER SCHMEICHEL

Transferin son gününde Nice’ten ayrılan 36 yaşındaki kaleci Kasper Schmeichel yeni bir kulüple muahedeye varamadı.

YANN M’VILA

Kariyerinde Rennes, Rubin Kazan, Inter, Sunderland, Saint Etienne ve son olarak Olympiakos formaları giyen Yann M’Vila şimdi bir grupla mutabakata varmadı.

NAMPALYS MENDY

Leicester City’den ayrılan 31 yaşındaki ön libero Nampalys Mendy’nin ismi Panathinaikos ile anılmıştı. Senegalli orta saha şimdi bir ekiple muahedeye varmadı.

KASPER SCHMEICHEL

Transferin son gününde Nice’ten ayrılan 36 yaşındaki kaleci Kasper Schmeichel yeni bir kulüple mutabakata varamadı.

YANN M’VILA

Kariyerinde Rennes, Rubin Kazan, Inter, Sunderland, Saint Etienne ve son olarak Olympiakos formaları giyen Yann M’Vila şimdi bir kadroyla mutabakata varmadı.

NAMPALYS MENDY

Leicester City’den ayrılan 31 yaşındaki ön libero Nampalys Mendy’nin ismi Panathinaikos ile anılmıştı. Senegalli orta saha şimdi bir kadroyla muahedeye varmadı.

XEKA

Son olarak Fransız takımı Rennes’te forma giyen Xeka mukavelesinin bitimiyle boşa çıktı. Portekizli oyuncu şimdi bir grupla mutabakata varmadı.

ALMAMY TOURE

Eintracht Frankfurt’tan ayrılan 23 yaşındaki stoper Almamy Toure’nin ismi birçok avrupa kulübüyle anılmasına karşın şimdi bir grupla muahedeye varmadı.

ROBERTO PEREYRA

Udinese ile kontratı sona eren ve gruptan ayrılan Roberto Pereyra’nın ismi uzun bir müddet Beşiktaş ile anılmıştı. Arjantinli orta saha şimdi bir grupla mutabakata varmadı.

XEKA

Son olarak Fransız takımı Rennes’te forma giyen Xeka mukavelesinin bitimiyle boşa çıktı. Portekizli oyuncu şimdi bir ekiple mutabakata varmadı.

ALMAMY TOURE

Eintracht Frankfurt’tan ayrılan 23 yaşındaki stoper Almamy Toure’nin ismi birçok avrupa kulübüyle anılmasına karşın şimdi bir grupla mutabakata varmadı.

ROBERTO PEREYRA

Udinese ile kontratı sona eren ve gruptan ayrılan Roberto Pereyra’nın ismi uzun bir mühlet Beşiktaş ile anılmıştı. Arjantinli orta saha şimdi bir grupla mutabakata varmadı.

SANTI MINA

Son olarak Celta Vigo forması giyen 27 yaşındaki santrfor Santi Mina şimdi hiçbir kulüple anlaşamadı.

JESSE LINGARD

Manchester United forması giyerken büyük bir yıldız olması bekleniyordu, lakin beklentileri karşılayamadı. Son olarak Nottingham’da forma giydi ve şu an boşta.

KARIM BELLARABI

Uzun yıllar Alman grubu Bayer Leverkusen’de forma giyen yıldız oyuncunun mukavelesi sona erdi ve boşa çıktı. Şimdi bir grupla mutabakata varmadı.

SANTI MINA

Son olarak Celta Vigo forması giyen 27 yaşındaki santrfor Santi Mina şimdi hiçbir kulüple anlaşamadı.

JESSE LINGARD

Manchester United forması giyerken büyük bir yıldız olması bekleniyordu, fakat beklentileri karşılayamadı. Son olarak Nottingham’da forma giydi ve şu an boşta.

KARIM BELLARABI

Uzun yıllar Alman takımı Bayer Leverkusen’de forma giyen yıldız oyuncunun kontratı sona erdi ve boşa çıktı. Şimdi bir kadroyla mutabakata varmadı.

STEVAN JOVETIC

Son olarak Alman takımı Hertha Berlin’de forma giyen Karadağlı golcü Stevan Jovetic’in mukavelesi sona erdi. Deneyimli golcü şimdi bir grupla muahedeye varmadı.

ROQUE MESA

Bir devir Sevilla’da da forma giymiş olan 34 yaşındaki deneyimli orta saha oyuncusu son olarak Real Valladolid’de forma giymişti. Şimdi bir grupla mutabakata varmadı.

JESE RODRIGUEZ

Kariyerinde Real Madrid ve Paris Saint-Germain üzere kadrolar bulunan Jese Rodriguez geçen sene Ankaragücü’nde de forma giydi. Son olarak Sampdoria takımında yer alan deneyimli oyuncu şu an boşta.

STEVAN JOVETIC

Son olarak Alman grubu Hertha Berlin’de forma giyen Karadağlı golcü Stevan Jovetic’in mukavelesi sona erdi. Deneyimli golcü şimdi bir kadroyla mutabakata varmadı.

ROQUE MESA

Bir devir Sevilla’da da forma giymiş olan 34 yaşındaki deneyimli orta saha oyuncusu son olarak Real Valladolid’de forma giymişti. Şimdi bir grupla muahedeye varmadı.

JESE RODRIGUEZ

Kariyerinde Real Madrid ve Paris Saint-Germain üzere ekipler bulunan Jese Rodriguez geçen sene Ankaragücü’nde de forma giydi. Son olarak Sampdoria takımında yer alan deneyimli oyuncu şu an boşta.

ALEIX VIDAL

2015-2018 yılları ortasında Barcelona’da forma giyen Vidal akabinde Sevilla’ya transfer olmuştu. Bir periyot ismi Galatasaray ile de anılan yıldız oyuncu Espanyol’dan ayrıldıktan sonra rastgele bir ekiple mukavele imzalamadı.

JUAN MATA

Son olarak Galatasaray forması giyen Juan Mata’nın ismi Japonya takımlarından Vissel Kobe ile anılsa da şimdi bir resmi mutabakat yok.

SHKODRAN MUSTAFI

Kariyerinde Valencia ve Arsenal üzere kadrolarda forma giyen savunma oyuncusu son olarak Levante’de vazife yaptı. Şimdi bir ekiple muahedeye varmadı.

ALEIX VIDAL

2015-2018 yılları ortasında Barcelona’da forma giyen Vidal akabinde Sevilla’ya transfer olmuştu. Bir devir ismi Galatasaray ile de anılan yıldız oyuncu Espanyol’dan ayrıldıktan sonra rastgele bir grupla kontrat imzalamadı.

JUAN MATA

Son olarak Galatasaray forması giyen Juan Mata’nın ismi Japonya gruplarından Vissel Kobe ile anılsa da şimdi bir resmi mutabakat yok.

SHKODRAN MUSTAFI

Kariyerinde Valencia ve Arsenal üzere kadrolarda forma giyen savunma oyuncusu son olarak Levante’de misyon yaptı. Şimdi bir grupla mutabakata varmadı.

JEROME BOATENG

10 yıl Bayern Münih’te forma giydikten sonra bedelsiz bir biçimde Lyon’a transfer olan deneyimli savunmacının Fransız takımıyla kontratı sona erdi. Boateng şimdi yeni bir mukavele imzalamadı.

MOUSSA MAREGA

Al Hilal ile yaşadığı sorunlar nedeniyle mukavelesi feshedilen Moussa Marega’ya Avrupa’dan birçok teklif olmasına karşın şimdi resmi bir muahede yok.

DAVID DE GEA

Uzun yıllar Manchester United ve İspanya Ulusal Grubu’nun kalesini koruyan deneyimli yıldızın ismi bir orta Fenerbahçe ile anılsa da şimdi bir ekiple kontrat imzalamadı.

JEROME BOATENG

10 yıl Bayern Münih’te forma giydikten sonra bedelsiz bir biçimde Lyon’a transfer olan deneyimli savunmacının Fransız grubuyla kontratı sona erdi. Boateng şimdi yeni bir mukavele imzalamadı.

MOUSSA MAREGA

Al Hilal ile yaşadığı sorunlar nedeniyle kontratı feshedilen Moussa Marega’ya Avrupa’dan birçok teklif olmasına karşın şimdi resmi bir mutabakat yok.

DAVID DE GEA

Uzun yıllar Manchester United ve İspanya Ulusal Ekibi’nin kalesini koruyan deneyimli yıldızın ismi bir orta Fenerbahçe ile anılsa da şimdi bir grupla mukavele imzalamadı.

EDEN HAZARD

Real Madrid’in büyük umutlarla transfer ettiği Belçikalı yıldız hiçbir vakit beklenen performansı sergileyemedi. Sakatlıklarla da boğuşan Hazard’ın futbolu bırakma ihtimali de bulunuyor.

SERGIO RAMOS

Dünya futbolunun gelmiş geçmiş en güzel savunma oyuncuları ortasında gösterilen Sergio Ramos’un ismi sık sık Galatasaray ile anılsa da deneyimli oyuncu şimdi bir ekibe imza atmadı.

EDEN HAZARD

Real Madrid’in büyük umutlarla transfer ettiği Belçikalı yıldız hiçbir vakit beklenen performansı sergileyemedi. Sakatlıklarla da boğuşan Hazard’ın futbolu bırakma ihtimali de bulunuyor.

SERGIO RAMOS

Dünya futbolunun gelmiş geçmiş en güzel savunma oyuncuları ortasında gösterilen Sergio Ramos’un ismi sık sık Galatasaray ile anılsa da deneyimli oyuncu şimdi bir ekibe imza atmadı.